Wandelingen

Zoals je weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij je helpen bij de keuze. 

 

 



Zondag 1/4/2018

Paul Gerard
Buurthuis De Kardijk
Burgemeester Heymansplein 14A
BEVERLO

4 – 8 – 12 – 20 km
7:00 – 15:00 uur

Globetrotters Hageland
Zaal De Veldbazuin
Dorp 5
NIEUWRODE

4 – 6 – 12 – 16 – 21 – 30 km
7:00 – 15:00 uur

Maandag 2/4/2018

Milieu 2000 Lommel
Feestzaal Den Horst
Gelderhorsten
LOMMEL

4 – 7 – 13 – 20 km
8:00 – 15:00 uur

IJsetrippers
De Linde
Pastorijstraat
OTTENBURG

4 – 7 – 12 – 18 – 25 km
8:00 – 15:00 uur

Woensdag 4/4/2018

Wandel Mee Brueghel
De Wuft
Hoogveld 26
WIJGMAAL

4 – 7 – 10 – 14 – 17 km
6:30 – 15:00 uur

Trip-Trap Kumtich
Ten Haghendorne
Sint-Truidensesteenweg 492
HAKENDOVER

5 – 6 – 7 – 8 km
7:00 – 15:00 uur

Zaterdag 7/4/2018

WSV Tervuren-Bos
Koninklijk Atheneum Tervuren
Hippolyte Boulengerlaan 7
TERVUREN

4 – 6 – 12 – 18 – 25 – 32 km
7:00 – 15:00 uur

De Pompoenstappers
MPI de 3master
Pater Damiaanstraat
KASTERLEE

4 – 6 – 10 – 15 – 20 – 25 – 30 – 42 km
6:00 – 15:00 uur

Zondag 8/4/2018

Sporton
S.O.K
Hasseltsebaan
DEURNE

5 – 7 – 13 – 20 – 25 – 32 – 43 km
7:00 – 15:00 uur

Dinsdag 10/4/2018

De Bollekens Rotselaar
Meubelen Verhaegen
Grote Baan 115
BETEKOM

4 – 6 – 8 – 10 – 12 – 14 – 16 – 20 km
7:00 – 15:00 uur

Zaterdag 14/4/2018

WSC Langdorp
Parochiezaal Gelrode
Rillaarsebaan 134
GELRODE

4 – 8 – 12 – 16 – 20 – 30 km
7:00 – 15:00 uur

Zondag 15/4/2018

Herentalse Wv
Den Engel
Kerkstraat 17
VORSELAAR

5 – 10 – 15 – 20 – 25 – 30 – 42 km
7:00 – 15:00 uur

Maandag 16/4/2018

Wsv De Trotters
OC Runkst
Runkstersteenweg 149
HASSELT

5 – 8 – 11 – 15 – 19 km
8:00 – 15:00 uur

Dinsdag 17/4/2018

Samen Uit Samen Thuis
Zaal De Roedel
Sonnisstraat 141
HOUTHALEN-HELCHTEREN

4 – 6 – 8 – 9 – 15 – 17 km
7:00 – 15:00 uur

Donderdag 19/4/2018

Wsv Neteland Duffel
Domein De Locht
Liersesteenweg 44
DUFFEL

4 – 7 – 8 – 15 km
9:00 – 15:00 uur

Zaterdag 21/4/2018
BUSUITSTAP

Stavelot Marche Club
Athénée Royal
Haute Levée
STAVELOT

4 – 7 – 12 – 21 – 30 – 42 – 50 km
6:30 – 14:00 uur

Zondag 22/4/2018

WK Werchter
De Wal
Walstraat
WERCHTER

5 – 8 – 12 – 15 – 20 – 25 – 30 km
7:00 – 15:00 uur

Zondag 22/4/2018

WSV Mol
Parochiecentrum Sluis
Sint-Bernardusstraat
MOL

4 – 7 – 10 – 15 – 18 – 24 – 30 – 36 – 42 km 7:00 – 15:00 uur

Donderdag 26/4/2018

Torenvrienden Oostham
Voetbalkantine Warande
Bremstraat
OOSTHAM

4 – 6 – 10 – 16 km
8:00 – 15:00 uur

Toekers Bunsbeek
Den Berg
Dorpsstraat 97a
RANSBERG

4 – 6 – 7 – 8 – 13 – 14 – 15 – 21 km
7:00 – 15:00 uur

Zaterdag 28/4/2018

Wsv Horizon Donk
Parochiezaal Rummen
Ketelstraat 44
RUMMEN

4 – 5 – 8 – 13 – 22 – 29 km
7:00 – 15:00 uur

Zondag 29/4/2018
BUSUITSTAP
Vlaanderen Wandelt

W.K. Noordergouw-Brasschaat
Peerdsbos
Bredabaan 89
BRASSCHAAT

4 – 7 – 10 – 14 – 18 – 21 – 25 – 30 km
7:00 – 15:00 uur


Vlaanderen Wandelt

Everbeekse Wandeltochten
Basisschool Sint-Augustinus
Driehoekstraat 42
BRAKEL

6 – 10 – 15 – 22 – 29 – 35 km
6:30 – 15:00 uur

Maandag 30/4/2018

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw
OC De Bungeneer
Pastorijstraat
BUDINGEN

4 – 6 – 12 – 20 km
7:00 – 15:00 uur