Wandelingen

Zoals je weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij je helpen bij de keuze. 

 

 

Zondag 2/7/2017
BUSUITSTAP

De Hanestappers
Sporthal Haneveld
Nieuwe Steenweg 74
DE HAAN
7 – 14 – 21 km
8:00 – 15:00 uur
 

Torenvrienden Oostham
Kristoffelheem
Schoolstraat 10
HAM

5 – 7 – 13 – 18 – 25 km
7:00 – 15:00 uur

 

W.S.V. Holsbeek
Parochiecentrum De Plein
Klein Langeveld 30
HOLSBEEK

4 – 6 – 12 – 20 – 26 km
7:00 – 15:00 uur

Donderdag 6/7/2017

Vos Schaffen
Berkenhof
Turnhoutsebaan 119
MOLENSTEDE

4 – 6 – 12 – 20 km
7:00 – 15:00 uur

Zaterdag 8/7/2017

 

Wiekevorstse Stappers
Feesttent
Itegemsesteenweg 98
WIEKEVORST

5 – 7 – 14 – 17 – 20 – 25 – 30 km
07.00 – 15.00 uur

 

WSV Blijf Jong Genebos
Ontmoetingscentrum St. Jan
Genebosstraat z/n
KWAADMECHELEN

4 – 7 – 9 – 12 – 15 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

Zondag 9/7/2017

WSC Langdorp
S.I.B.A.
Pastoor Dergentlaan
AARSCHOT

42 – 50 km
06.00 - 09.00 uur
4 – 5 – 8 – 12 – 16 – 20 – 30 km
07.00 – 15.00 uur

Woensdag 12/7/2017

De Bollekes
Meubelen Verhaegen
Grote Baan 115
BETEKOM

4 – 6 – 8 – 10 – 12 – 14 – 16 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 15/7/2017

Wandelclub Cracks Wolvertem
Zaal Van Hoorebeeck
Temsesteenweg 40
WOLVERTEM

6 – 12 – 17 – 22 km
08.00 – 15.00 uur

Zondag 16/7/2017

Wandelclub Paul Gerard
Voetbalkantine Weerstand
Sportlaan
KOERSEL

4 – 8 – 12 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

 

WSV De Kadodders
Parochiezaal Berk en Brem
Sint- Michielsstraat
KEERBERGEN

6 – 12 – 18 – 24 – 30 km
08.00 – 15.00 uur

Maandag 17/7/2017

WSV DE TROTTERS
OC Runkst
Runkstersteenweg 149
HASSELT

5 – 8 – 12 – 16 – 19 km
08.00 – 15.00 uur

Dinsdag 18/7/2017

WSV Millieu 2000
Buurthuis Het Zand
Frederik Van Eedenstraat 9
LOMMEL

4 – 7 – 11 – 17 km
8:00 – 15:00 uur

Vrijdag 21/7/2017

De Mijnlamp
VIP-Kantine Mijnstadion
Stadionlaan 1
KOERSEL

4 – 6 – 12 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 22/7/2017

 

WSV De Fonskens
Ontmoetingscentrum Genadedal
Velderblok 2A
KESSEL-LO

4 – 6 – 12 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

 

Wandel Mee Brueghel
Ons Huis
Muntstraat
PEER

4 – 8 – 10 – 15 – 20 km
06.30 – 14.00 uur

Zondag 23/7/2017

Vreugdestappers Huldenberg
De Kronkel
Gemeenteplein 2
HULDENBERG

6 – 12 – 20 – 25 – 35 km
07.00 – 15.00 uur

 

Toekers Bunsbeek
Parochiecentrum
Kasteelstraat
NEERLINTER

5 – 7 – 10 – 14 – 21 – 30 – 42 km
06.00 – 15.00 uur

Donderdag 27/7/2017

Torenvrienden Oostham
Kristoffelheem
Schoolstraat 10
OOSTHAM

4 – 6 – 10 – 16 km
07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 29/7/2017
Trofee harten Vijf

Wandelend Paal
Spectrumcollege Campus Beringen
Bogaarsveldstraat 16 BERINGEN

50 km
06.00 – 09.00 uur
4 – 7 – 12 – 16 – 20 – 30 – 42 km
07.00 – 15.00 uur

Zondag 30/7/2017
Gratis wandelbon

De Lummense Dalmatiërs
MPI Sint-Ferdinand
Sint-Ferdinandstraat 1
LUMMEN

4 – 6 – 12 – 15 – 20 km
07.00 – 15.00 uur

Maandag 31/7/2017

Wandelclub Halewijn
PC De Brukkes
Langstraat 54A
LINTER

4 – 6 – 12 – 20 km
07.00 – 15.00 uur